- Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6.
Pátek 10.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Cable Guy
00:20Zlé sémě se vrací
01:55Nejdelší víkend
03:25Daniel
04:45Purpurová barva
06:00John Oliver: Co týden dal a vzal XI (5)
08:20Harry Potter a vězeň z Azkabanu
09:00Harry Potter a Ohnivý pohár
11:20Případ Goldman
13:55Před kamerou XXI (19)
15:50Pravdivý příběh
16:15Terapie láskou
17:55Ukradené údolí
20:00Prci, prci, prcičky 2
21:45Osm hrozných
23:25Terminator Salvation
02:10Dvě letenky do Řecka
04:05Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II (3)
00:40Liga spravedlnosti Zacka Snydera
01:30Před kamerou XXI (18)
05:25Mandle a mořský koník
06:00Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody
07:40Zkus mě rozesmát
10:05Průměrňákovi VIII (19)
12:00Průměrňákovi VIII (20)
12:20Peníze těch tupců
12:45Barbie: Ve hvězdách
14:30Od podlahy
15:50Spider-Man: Homecoming
17:20Šmoulové 2
19:30Celeste a Jesse navždy
21:15Americký bombový útok: Cesta k 19. dubnu
22:45Dávka kultu Synanon: Stal se z léku kult? (1)
00:30Podfu(c)k
01:30Karanténa smrti
03:10Matčina pomsta
04:35Úsvit mrtvých
00:00John Oliver: Co týden dal a vzal XI (6)
01:40Veliká II (1)
02:20Barry III (8)
03:10Před kamerou XXI (14)
03:45Slečna bestie
04:15Princ Egyptský
06:00Muži v černém
07:40Teorie velkého třesku III (19)
09:20Teorie velkého třesku III (20)
09:40MravenecZ
10:05García a García
11:25Láska kvete v každém věku
13:05Gran Turismo
14:35John Oliver: Co týden dal a vzal XI (6)
16:50Uzavřený kruh (1)
17:30The Wire - Špína Baltimoru V (9)
18:30The Wire - Špína Baltimoru V (10)
19:30Rod draka (1)
21:00Rod draka (2)
22:05Rod draka (3)
23:00Rod draka (4)
00:00Rod draka (5)
01:00Desperado
02:05Gran Turismo
03:50MalinyJAMológia
06:00Kikirikí
06:10Sníček (1)
06:25Zabij nudu!
06:35Staré pověsti české (17)
06:50Bílý tesák (9)
06:55Broučci (1/12)
07:00Brundibáři (3)
07:20O Dorotce (10/10)
07:25Příběhy kocoura Modroočka (1/5)
07:45Krakonošovy pohádky (2)
07:55Já Baryk (3)
08:10Žofka a její dobrodružství (8)
08:25Pojďte pane, budeme si hrát (9)
08:35Teleshopping
09:00Manželství na úvěr
10:15Filmové minuty
11:45Tvář pod maskou
12:00Písničky Vlasty Buriana (1)
13:30Rána jistoty
14:00Umět pojmenovat zlo
15:20Kinosál
15:40Cesta ke štěstí
16:00Kinosál
17:40Příliš hlučná samota
18:00Já Baryk (6, 7)
19:35Já Baryk (7)
19:40Anděl s ďáblem v těle
20:00Filmové minuty
21:45Dům na předměstí
22:00Teleshopping
23:35Impostor: Živá zbraň
00:00Až na krev
01:30Poslední polda (3)
04:05Sniff a zloděj
05:35Skore - Hokejový muzikál
07:10Pan Vok odchází
09:05Gambit
10:50Blackjack
12:45Poslední polda (4)
14:40Komplic
15:30Nádech pro lásku
17:40Pokrevní pouto
20:00Základna
22:45Antarktida (1)
01:00Antarktida (2)
01:5096 hodin
02:45Poslední polda (4)
04:15Tmavý kůň
04:35Církevní basketbal
06:25Matčin stín
08:00Pisatel
09:40Čekání na Anyu
11:05Hořko-sladko
12:50Láska v Indii
14:35Všechny cesty vedou do Říma
16:10Bradův život
17:40Skoro přátelé
19:20To jsem já
21:00Příležitost dělá zloděje
22:25Když byla Dolly Parton má matka
04:55Vrah z instagramu
00:15Tři generace
01:40Syčák Hesher
03:10Bel Canto
05:25Criminal Games by Agatha Christie (15)
07:20Mandie a poklad Čerokíů
09:30Step Up Revolution
11:45Agatha Christie’s Marple VI (1)
13:50Hercule Poirot
15:50STARS! (9)
17:50Criminal Games by Agatha Christie (16)
17:55Pěkně hnusný lidi
20:00Julieta
22:05Phantom punch
00:15Ve skrytu své kůže
01:55Pomsta v Clover Bend
03:45Underworld: Boj v podsvětí
01:05Žraločí impérium
03:00Zákon ulice
04:20Zoom In V (8)
05:50Close Up III (8)
06:00Close Up III (13)
06:40Láska hory přenáší
07:10Klub vyvolených
09:05Přítel pro mojí ženu
11:05Ip Man 2
12:40Zkrocení zlé ženy
14:35Velký blondýn s černou botou
16:45Mistrův syn
18:20Přepadení v Pacifiku
20:20Resident Evil: Poslední kapitola
22:00Rambo: Poslední krev
23:45Purpurové řeky
01:15Oko za oko
02:55Šachový turnaj
04:20Yentl
01:25Poslední šance
03:35Klíčovou dírkou
04:05Nultého června
06:00Ti nejhorší
07:45Elysium
09:30Marinette
11:25UFO
13:05Naslouchej očima
14:35Ti nejhorší
16:15Víc než kdy jindy
17:55Půlnoc v kině Paradise
20:00Můj policista
21:40Hořící Mississippi
23:35Veselé stránky
01:45Jseš chlap?
03:10Neznámý muž
03:30Ashkal: Vyšetřování v Tunisu
01:20Nikdy víc
02:55Rodilý vězeň
04:30Rodilý vězeň
06:00Divoká dvojka
07:30Nikdy víc
09:00Prokletí nepláčou
10:30Otcové a matky
12:20Bílý ráj
14:00Výjimeční přátelé
15:35Divoká dvojka
17:25Tři tisíce kousků
18:55Legionář
20:30Anti-squat
21:50Kytice z tisíce a jedné noci
23:25Pokud vím
01:35Prokletí nepláčou
03:40Vteřiny života (3)
00:25Leo Mattei: Oddělení mladistvých III (1)
01:05Leo Mattei: Oddělení mladistvých III (2)
02:00Leo Mattei: Oddělení mladistvých III (3)
02:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (15)
03:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (16)
04:30Totalcar III (3)
05:15Seriálový tip (1)
05:40Totalcar VII (3)
06:00Profil zločinu III (9)
06:35Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (12)
07:40Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (13)
08:30Profil zločinu III (8)
09:20Profil zločinu III (9)
10:25Hvězdná brána: Atlantida III (20)
11:30S.W.A.T. VI (17)
12:25Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (12)
13:20Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (13)
14:10Profil zločinu III (10)
15:05Profil zločinu III (11)
16:10S.W.A.T. VI (18)
17:15Hvězdná brána: Atlantida IV
18:10Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (14)
19:05Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (15)
20:00Nepovedenej kšeft
21:00Bloodrayne
22:50Vřískot 4
00:25Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (15)
02:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (16)
02:50Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (15)
03:35Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (16)
04:15Totalcar III (4)
04:55Ztracený svět II (8)
00:55K poctě zbraň (18)
01:55K poctě zbraň (19)
02:45Seriálový tip (1)
03:35Teleshop (5)
04:00Teleshop (5)
06:00Lovci pokladů III (17)
09:00Lovci pokladů III (18)
10:00Teleshop (4)
11:00Totalcar IV (7)
13:00Totalcar IV (8)
13:35Lovci pokladů III (17)
14:10Lovci pokladů III (18)
15:10Hvězdná brána: Atlantida II (7)
16:10Hvězdná brána: Atlantida II (8)
17:05Ztracený svět II (9)
18:05Ztracený svět II (10)
19:00Lovci pokladů III (19)
20:00Lovci pokladů III (20)
21:00Hvězdná brána: Atlantida II (9)
22:00Hvězdná brána: Atlantida II (10)
22:55Ztracený svět II (9)
23:55Ztracený svět II (10)
00:55K poctě zbraň (19)
01:55K poctě zbraň (20)
02:45Seriálový tip (1)
03:35Teleshop (5)
04:00Brousko III (28)
00:45Brousko III (29)
02:05Seriálový tip (1)
03:05Seriálový tip (1)
03:20Teleshop (4)
04:00Teleshop (6)
06:00Divoké včely (92)
11:00Teleshop (1)
12:00Domek na prérii III (8)
12:15Ranč Heartland VI (3)
13:25Ranč Heartland VI (4)
14:25Brousko III (30)
15:25Divoké včely (93)
16:40Domek na prérii III (9)
17:40Ranč Heartland VI (5)
18:50Ranč Heartland VI (6)
19:50Domek na prérii III (9)
20:45Ranč Heartland VI (5)
21:50Ranč Heartland VI (6)
22:50Divoké včely (93)
23:45Brousko III (29)
00:50Brousko III (30)
02:05Seriálový tip (1)
03:05Seriálový tip (1)
03:20Teleshop (4)
04:00Turné
00:05Pride
02:00Turné
04:05Střípky paměti
10:45Případ SK1
12:35Spavá nemoc
14:40Tramontane
16:15Vozka smrti
18:10Zeď
20:05Potvora
22:00Můj král
23:35Potvora
01:45Můj král
03:20Hrůzná minulost 2
00:00Útok žraloka
01:30Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie
03:00Záhada Hory mrtvých
00:00Poslední minuty na Zemi
01:35Masakr v kopcích
03:05To není moje sestra
04:30Ashley
00:15Hra pro čtyři
01:45Podfuk
03:10Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem
05:40Pytel mouky
06:55Hrdinové
08:25Armáda jednoho
10:10Coco Chanel
11:40Jurský masakr
13:30Gentleman s pistolí
14:50Krádež legendy
16:20Křehkost
17:45Deník lásky
19:30Vpich
21:00Výtažek
22:40Odklad
00:10Hodná holka
01:35Hnutí odporu
03:05Kořist
00:00Zkáza rodu Hickmanů
01:25Franny
03:05Chůva v akci
05:30Heidi, děvčátko z hor
07:05Kung fu Yoga
08:55Jak milovat s D
10:40Muž ve stínu
12:15Císař - občanská válka
14:20Zábavná psí cesta
16:00Valerian a město tisíce planet
17:45Zabijákova žena & bodyguard
20:00Barneyho ženy
21:55Korzet
00:05Nepoučitelní
01:55Mimozemská invaze
03:35Dokonalé alibi
00:50Street Fighter: Poslední boj
02:05Vikingská princezna
03:40Close Up III (4)
05:05Close Up III (18)
05:30Director’s Short Cut III (6)
06:00Šlápni na to
06:10Spolu to dáme
08:05Miluj mě, prosím
09:55Million Dollar Baby
11:55Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se
14:15Princ a já: Královské líbánky
16:00Valerian a město tisíce planet
17:40Alienoid
20:00Scary Movie 2
22:10Kill Bill
23:35Torrente: Blbec jménem zákona
01:20Každý tvůj nádech
02:50Raluca
04:30#FOLLOWME
00:00Hodina nejistoty
01:30Detektiv z kuchyně
02:50Slečna závodník
04:15Severní moře v plamenech
06:00Poslední družička
07:55Velký draft
09:30Včelí královny
11:30Vánoční nevěsta
13:20Božská Florence
14:55Různé chutě světa
16:55Detektiv z kuchyně
18:35Noční recepční
20:15Město podivínů
21:55Pekelná jízda
23:50Veselá historka
01:10Detektiv z kuchyně
02:30Pravda
02:00Chlapec z nebe
03:50Ve stínu žen
08:25Přání
09:45Rebelky
12:00Olga
13:30Janička z Arku
15:05Utoya, 22. července
17:30Moucha v kufru
19:10Věrní nevěrní
20:35Chlapec z nebe
22:00Svatá krev
00:05Chlapec z nebe
02:15Svatá krev
04:20Policajti z L. A. (4)
00:20Policajti z L. A. (5)
01:00Restaurant: Impossible (12)
01:40Restaurant: Impossible (13)
02:25Mrazivé zlato (5)
03:05Mrazivé zlato (6)
03:50Super drbna (4)
04:35Hranice nemožného (22)
05:15Extrémní kuponové slevy (8)
06:15Smallville (9)
06:40Smallville (10)
07:35Super drbna (10)
08:30Super drbna (11)
09:2048 hodin v Paříži
10:20Smallville (11)
12:50Smallville (12)
13:45Hranice nemožného (12)
14:35Hranice nemožného (13)
15:30Super drbna (12)
16:25Super drbna (13)
17:15Hranice nemožného (14)
18:05Hranice nemožného (15)
19:00Rachel, Rachel
20:00Uklízečka (1)
22:00Uklízečka (2)
22:55Temný obraz
23:50Policajti z L. A. (4)
01:30Policajti z L. A. (5)
02:10Restaurant: Impossible (12)
02:50Restaurant: Impossible (13)
03:35Hranice nemožného (2)
04:15Hranice nemožného (3)
04:55